معرفی اندیشه‌های امام خمینی در فضای مجازی


1975 بازدید

معرفی اندیشه‌های امام خمینی در فضای مجازی

پرتال امام خمینی (ره) به نشانی اینترنتی www.imam-khomeini.ir به معرفی شخصیت و اندیشه های امام در فضای مجازی پرداخته و پیام ها، بیانات، احکام و سیره ایشان را مستند و دقیق به نمایش می گذارد.

گنجینه نفیس، جست وجو، اطلاع رسانی، پرسش و پاسخ، گالری، تالار گفت و گو و نظرسنجی و ایمیل از  قسمت های مختلف این پرتال است.

در قسمت گنجینه نفیس کتابخانه ای الکترونیکی است که مخاطب را با زندگی نامه، شجره نامه، آثار، روزشمار زندگی سیاسی و مذهبی، خاندان، فرزندان، همسر مکرمه، نوه ها و یادگاران، موسسه تنظیم و نشر آثار و حرم و اماکن منسوب به امام آشنا می کند. با ورود به اتاق جست و جوی این پرتال می توان به راحتی به متن تمام کتاب های امام و آثار درباره ایشان، اسناد، پیام ها، احکام و سخنان امام همراه با محتوای صوتی و تصویری آن دسترسی پیدا کرد. در بخش اطلاع رسانی این مجموعه نیز اخبار متفاوت و وسیعی از داده های خبری در ساختاری نو و پویا ارائه شده است و اندیشه های امام  را در مناسبت های مختلف بازخوانی کرده تا مخاطب  به روز شود. دیگر قسمت های پرتال برای پاسخ به سوالات، دیدن عکس ها و کلیپ ها، گفت و گو و ارائه نظرات ایجاد شده است.


خبرگزاری رسا