«آستان نیاز» از نیایش‌های معلمان شهید می‌گوید


1325 بازدید

«آستان نیاز» از نیایش‌های معلمان شهید می‌گوید

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «آستان نیاز» با تدوین‌گری «فاطمه امیدی» در برگیرنده گزیده‌موضوعی وصیت‌نامه شهیدان فرهنگی (معلم) دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است که به وصیت‌نامه 494 شهید معلم و با موضوع دعا و نیایش می‌پردازد.

«حمد و سپاس»، «دعا برای طلب بخشش از خدا»، «دعا برای طلب پیروزی و نصرت و توفیق از خدا»، « دعا برای نابودی کفر و نفاق»، «دعا برای امام و انقلاب و مسلمانان»، «دعا برای شهادت، نیایش» هفت فصل کتاب «آستان نیاز»‌اند.

در بخشی از وصیت‌نامه‌ شهید یوسف عبدی از فصل پنجم، با عنوان «دعا برای امام و انقلاب و مسلمانان» می‌خوانیم: «خدایا! به ما توانایی فهمیدن و یاری رساندن امدادهای خود را نسبت به انقلاب اسلامی عنایت فرما و این پاسدار پیر دوران، ابراهیم زمان، خمینی بت شکن را برای دامه‌ی راه انبیا نگه دار. خداوندا! به من توفیق ده که فکر و اندیشه و روح و ذهن و تمام جهان را همواره برای فکر کردن به تو صرف کنم و از فکرهای غلط و مادی به دور باشم تا نور هدایت راببینم و عاشقانه و با آغوش باز خود و با شهادت خود به طرف تو حرکت نمایم.»

«شاهد» ناشر دفتر اول گزیده موضوعی وصیت‌نامه شهدا با موضوع «دعا و نیایش»، با شمارگان سه‌هزار نسخه، در قطع رقعی، 257 صفحه و به بهای 80 هزار ریال است.


ایبنا