تصویب قانون جدید حشیش دررژیم صهیونیستی


1001 بازدید

تصویب قانون جدید حشیش دررژیم صهیونیستی

پارلمان اسرائیل قانون جدیدی استعمال حشیش را تصویب کرد.

بگزارش خبرگزاری قدس(قدسنا)بنقل از اسراییل هیوم پارلمان رژیم صهیونیستی قانون جدید استعمال حشیش را تصویب کرد. براساس قانون جدید توزیع حشیش متمرکز خواهد شد و شمار پزشکان مجاز به تجویز آن به 31 نفر افزایش یافت.

این قانون همراه با حاشیه های فراوان تصویب شد."یائل جرمن" وزیر بهداشت قول داد در چند هفته آینده این قانون را عملی کند.حشیش راازاین پس شرکت تامین کننده داروی"سارل" جمع آوری وبا بسته بندی جدید راهی داروخانه های مورد تایید خواهد کرد. "الی زوهر" وکیل تولیدکنندگان حشیش دراسرائیل گفت:ایجاد انحصار بدون مناقصه در این زمینه نقض اساسی حکومت است.

"یاکی کوهن"یک اسراییلی دراین باره می گوید:از پیامدهای ناشی از قانون جدید بر روی خودش و "لیاو" پسر هشت ساله اش نگران است. برای کوهن بدلیل دردهای مزمن ماریجوانا تجویز شده است در حالی که پسرش بدلیل یک شکل نادر از سرطان مغز درمان حشیش دریافت می کند.

کوهن افزود:شما نیاز دارید با کسی به نمایندگی از تولید کننده در ارتباط مستقیم باشید، انواع مختلف یک دارو تاثیر مختلفی بر بیمار دارد.انحصار اقدام بی ملاحظه ای است. من نگران این هستم که بیماران کلا از طرف تولیدکنندگان نادیده گرفته شوند.

 


قدسنا