حمایت رسانه‌ای فرقه بهائیت از جنایتکاران صهیونیست


1926 بازدید

حمایت رسانه‌ای فرقه بهائیت از جنایتکاران صهیونیست

سکنه نوار غزه در تیررس هواپیماهای جنگی و توپخانه صهیونیست‌های اشغالگر است. درحالی‌که متحدان این رژیم جنایتکار دست از تجهیز این رژیم برنداشته، بهاییان که از اصلی‌ترین حامیان صهیونیست‌ها هستند تلاش در به دست آوردن آبروی رفته در قبال جنایات جنگی صورت گرفته را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

در جدیدترین اقدامات خود در فضای مجازی اقدام به تبلیغ و مظلوم‌نمایی برای متجاوزین صهیونیست داشته‌اند. در همین خصوص مطلبی را در فضای مجازی مبنی بر اقدامات بشردوستانه در مورد این تجاوزگران کودک کش به این صورت انتشار و تبلیغ می‌نمایند: «اکثریت جمعیت اسرائیل در تیررس موشک‌های شلیکی سازمان تروریستی حماس و متحدان آن از نوار غزه به‌سوی اسرائیل است.»

نظامیان رژیم صهیونیستی دستور دارند تا در ایست‌های بازرسی متعدد کرانه باختری از عبور آمبولانس‌های زنان در شرایط وضع حمل جلوگیری کنند و با مانع‌تراشی موجب سقط‌جنین شوند که این مسئله در گزارش گزارشگران بین‌المللی نیز بارها مورداشاره قرارگرفته است.این بار رسانه‌های بهایی در تلاشی مضحک از پروژه بشردوستانه اسرائیلی نام‌برده‌اند که ادعا دارد کودکان فلسطینی دچار بیماری قلبی را مداوا می‌کند.

اکنون از بهاییان حامی صهیونیست‌ها و حافظین منافع آن‌ها در ایران و دنیا سؤال می‌کنیم: رژیمی که بر سر کودکان بمب‌های فسفری می‌ریزد آیا هیچ انسان عاقلی تبلیغات سخیف بهاییت در خصوص صهیونیست‌ها را قبول می‌کند درحالی‌که این رژیم با تک‌تیراندازها یا به‌وسیله تخریب خانه‌ها با توپخانه هزاران کودک و زن بی‌پناه را به شکلی دائمی هدف قرار می‌دهد.

امروز بعد از بیش از 30 روز مقاومت مردم مظلوم غزه باز شاهد هستیم که مردم تنفر خود را از این متجاوزان به‌صورت تظاهرات در سراسر دنیا و حتی در کشورهای هم‌پیمان و حامی رژیم اشغالگر انجام می‌دهند.جملات قصار مقامات رژیم صهیونیستی در ثنای بهاییت کم نیست از آن جمله شیمون پرس، نهمین رئیس‌جمهور رژیم اشغالگر قدس در پیامی به مناسبت جشن بهاییان به دوستی بهاییت و اسرائیل اشاره نمود و پیوستن اماکن مقدس بهایی به فهرست میراث فرهنگ را تبریک گفت.

مقامات مختلف رژیم صهیونیستی هرروزه منتظر فرصتی هستند تا به مناسبتی از خوش‌خدمتی‌های بهاییان به اسرائیل تشکر کرده و پیوند خود را با این حزب شیطانی اعلام دارند ایهود اولمرت و وزیر امور خارجه اسرائیل، اعضاء کنی است و دیگر مقامات اسرائیل در پیام‌هایی در چند سال اخیر به بهاییان تبریک گفته و پیوند دوستی اسرائیل با بهاییت را محکم‌تر از قبل دانستند!

رژیم جنایتکار صهیونیستی به سیستم تشکیلاتی اطلاعاتی بهاییت چنان اعتمادی دارد که حتی در فرودگاه‌های این رژیم نظیر فرودگاه بن‌گوریون، بهاییان مانند دیگر افراد مورد بازرسی قرار نمی‌گیرند. باغ‌های بهاییان در حیفا درست نموده‌اند منابع درآمدی سرشاری را برای رژیم صهیونیستی و بهاییان دربر دارد که هر دو طرف از آن بهره می‌برند.

وجوهات شرعی در این فرقه به‌طورکلی به اسرائیل فرستاده می‌شود و به نام بیت‌العدل، این مبالغ گزاف صرف هزینه‌های مختلف در میان این اشغالگران می‌شود.

در کنار موارد بالا که گوشه‌ای از همدستی این فرقه و صهیونیست‌ها را حکایت می‌نماید.

مرکز تشکیلات جاسوسی بهاییت یا همان بیت‌العدل، در جلسات با محافل کشورهای مختلف بر حمایت از رژیم صهیونیستی تأکید بسیار دارد و دفاع از موقعیت اسرائیل در فضای مجازی و افکار عمومی دنیا را در دستور کار فرقه بهاییت قرار داده است مراکز تشکیلات بهاییت هجوم وحشیانه اسرائیل به غزه را با تمام جنایات آشکار و پنهان نه‌تنها در فضای مجازی سانسور می‌کنند بلکه سعی دارد اقدامات اسرائیل را انسان دوستانه و قهرمانانه نمایش دهند.


دیده بان