اطلاع صهیونیستها از مرگ سه شهرک نشین از ابتدا


1901 بازدید

 اطلاع صهیونیستها از مرگ سه شهرک نشین از ابتدا

اطلاعات افشا شده از روند تحقیقات مربوط به اختفای سه شهرک نشین ناپدید شده صهیونیستی طی 18 روز پیش از اعلام هلاکت آنها نشان داد مسئولین صهیونیستی از همان لحظات اولیه این حادثه از مرگ این سه مطلع بوده اند ، اما با این وجود سناریو وحشیانه خود را در کرانه باختری به اجرا گذاردند .

رسانه های صهیونیستی با افشای اطلاعاتی از جمله انتشار آخرین مکالمه ضبط شده یکی از این سه نظامی با مرکز فوریت های پلیس و شنیده شدن واضح صدای شلیک گلوله در آن تاکید کردند:نتانیاهو و ساختار امنیتی صهیونیستی برای حدود سه هفته افکارعمومی جامعه صهیونیستی را بازیچه اهداف و برنامه های خود کرده بودند.

چند رسانه صهیونیستی هم خبر دادند : تقریبا 24 ساعت بعد از ناپدیدی شدن این سه نظامی سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی شاباک به مقامات ارشد اسرائیل اطلاع داد که این سه نفر به احتمال قریب به یقین در قید حیات نیستند . همچنین فاش شد از داخل خودروی حامل آنها مدارکی از جمله پوکه های گلوله به دست آمد که مؤید این ادعا بوده است.

از نکات قابل توجه دیگر آن است که شماری از نظامیان بازنشسته صهیونیستی که با وجود مخالفت ارتش صهیونیستی کار جستجو را در مناطق غیرمسکونی الخلیل انجام می دادند اجساد این سه نظامی را پیدا کردند وارتش بعد از رسانه ای شدن این مسئله درمنطقه حضور یافت.


قدسنا