برپایی مراسم بزرگداشت شهریار با عنوان «ایران، شهریار»


1600 بازدید

مدیر روابط عمومی بنیاد پژوهشی شهریار از برپایی مراسم بزرگداشت استاد شهریار با عنوان «ایران، شهریار» در محل «خانه نان و نمک فخرالملوک» خبر داد.

الهام ایوبی مدیر روابط عمومی بنیاد بین المللی پژوهشی شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس درباره برپایی برنامه‌هایی به مناسبت روز شعر و ادب و شهریار اظهار داشت: به مناسبت بزرگداشت روز شعر و ادب فارسی مراسم شب شعر با عنوان «شب‌های شعر شهریار» از روز دوشنبه 25 شهریور ماه به مدت 3 شب در برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در اولین برنامه جشن رونمایی از کتاب «سلام بر حیدر بابا» در محل تالار سوره روز دوشنبه 25 شهریور از ساعت 17 تا 20 با همکاری مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار می‌شود. در این مراسم فرزند استاد شهریار با نام هادی بهجت‌ تبریزی نیز حضور خواهد داشت.
ایوبی خاطرنشان کرد: در دومین برنامه، مراسم گرامی‌داشت مقام استاد شهریار در بوستان بهجت آباد در روز سه شنبه 26 شهریور با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری تهران برپا خواهد شد.
 
مدیر روابط عمومی بنیاد بین المللی پژوهشی شهریار در پایان به مراسم پایانی و شب سوم اشاره و تصریح کرد: سومین برنامه مراسم بزرگداشت استاد شهریار با عنوان «ایران، شهریار» در محل «خانه نان و نمک فخرالملوک» روز چهارشنبه 27 شهریور از ساعت 18 تا 20:30 با همکاری خانه نان و نمک فخرالملوک و کوشک هنرمندان سنتی و صنایع دستی ایرانیان برگزار می‌شود.

 

 


فارس