زندگی به سبک روح‌الله به زبان‌های زنده دنیا ترجمه می‌شود


1675 بازدید

زندگی به سبک روح‌الله به زبان‌های زنده دنیا ترجمه می‌شود

مدیرمسوول انتشارات الشمس خراسان رضوی با اشاره به استقبال مخاطبان از کتاب زندگی به سبک روح‌الله، گفت: این کتاب با توجه به حجم درخواست از سوی مخاطبان خارجی، در حال ترجمه به زبان‌های زنده دنیاست.-
غلامرضا اکبری در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)،‌ با بیان این‌که کتاب زندگی به سبک روح‌الله ‌تاکنون بیش از 40 بار تجدید چاپ شده است،‌ اظهار کرد: ترجمه این کتاب به زبان‌های زنده دنیا به‌تازگی آغاز شده است.

وی درباره محتوا این کتاب گفت: این اثر نگاهی متفاوت به زندگی امام خمینی(ره) دارد ‌و در واقع، برش‌هایی از زندگی ایشان را بیان می‌کند.

اکبری اظهار کرد: کتاب زندگی به سبک روح‌الله ‌نکاتی از زندگی امام خمینی(ره) را درباره وجهه اخلاقی و همچنین برخورد امام(ره) با خانواده‌اش بیان می‌کند و به‌طور کلی، رویکرد جدیدی دارد و به طور دقیق به همین علت از سوی مخاطبان با استقبال روبه‌رو شده است.

علی‌اکبر سبزیان،‌ نویسنده این کتاب در مقدمه کتاب خود چنین آورده است: «زندگی به سبک روح الله برداشت‌ها و برش‌هایی از سیره خانوادگی حضرت امام روح الله است که سیره زندگی‌اش بهترین الگو و راهنما برای زندگی سعادت‌مندانه و گرمابخش کانون خانواده‌هایمان است.»

انتشارات الشمس کتاب زندگی به سبک روح الله را در 120 صفحه و به قیمت هزار و 400 تومان منتشر کرده است.


ایبنا