ارسنجانی رمانی دیگر درباره انقلاب نوشت


2279 بازدید

ارسنجانی رمانی دیگر درباره انقلاب نوشت

سیدحسن حسینی ارسنجانی، نویسنده، از تدوین جدیدترین اثرش با عنوان «مسافر تنها» خبر داد و گفت: این اثر در قالب رمان نوشته شده است و به موضوعات پیش از انقلاب، رنج‌هایی که مبارزان برای رسیدن به هدف خود کشیده‌اند و ترسیم فضای کلی پیش از انقلاب در میان عامه مردم می‌پردازد.

وی ادامه داد: این اثر داستان مردی مسافر است که در گاراژی ساکن می‌شود. در این میان کیفی سنگین همیشه همراه اوست. او که از انقلابیون دوره پهلوی است برای اینکه به هدفش برسد، گرفتار ماجراها و مشکلات متعددی می‌شود که از جمله این‌ها تعقیب و فرارهایی است که در اثر از آنها یاد شده و به صورت مفصل توضیح داده می‌شود. این اثر برای گروه سنی نوجوانان به رشته تحریر درآمده است.

ارسنجانی یادآور شد: همچنین اثر دیگری با عنوان «اشنوگل» نیز در دست نگارش دارم. این اثر مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه با موضوع انقلاب است. قرار است نگارش هر دو این آثار تا پایان سال جاری به اتمام رسیده و برای نمایشگاه سال آینده آماده چاپ شود.

سیدحسن حسینی ارسنجانی از نویسندگان موفق در حوزه ادبیات انقلاب است که تاکنون برگزیده جوایز مختلف از جمله جایزه داستان انقلاب است. نوشتن از زندگی روستاییان در سال‌های انقلاب و نقشی که در تحقق این جنبش عظیم مردمی داشته‌اند، سوژه اصلی کتاب‌های این نویسنده است. وی اهل استان فارس است و در داستان‌هایش تجارب شخصی خویش از دوران انقلاب را ذکر می‌کند.


تسنیم