افتتاح فروشگاه‌ محصولات فرهنگی در باغ موزه دفاع‌مقدس و قصر/ شکل‌گیری مجدد پاتوق‌ کتاب مترو


944 بازدید

افتتاح فروشگاه‌ محصولات فرهنگی در باغ موزه دفاع‌مقدس و قصر/ شکل‌گیری مجدد پاتوق‌ کتاب مترو

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر از افتتاح فروشگاه‌های بزرگ محصولات فرهنگی به ویژه محصولات فرهنگی مرتبط با دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس و باغ موزه قصر و راه‌اندازی حدود 20 فروشگاه عرضه کتاب در مرداد سال جاری در غرفه‌های مترو خبر داد.

امیرمسعود شهرام‌نیا، مدیرعامل مؤسسه نشر شهر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره برنامه‌های آتی این مؤسسه، بیان داشت: فراخوان یازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» به زودی در روزنامه‌های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد تا ناشران کتاب‌هایشان را برای بررسی به این مؤسسه ارسال کنند.
وی اضافه کرد: مقدمات یازدهمین نمایشگاه «یاد یار مهربان» فراهم شده است و احتمالاً فراخوان آن نیز  مرداد سال جاری اعلام خواهد شد چراکه بنا داریم این نمایشگاه را در ایام هفته کتاب برگزار کنیم و این کار هم نیازمند تشکیل شورای سیاستگذاری است.
شهرام‌نیا درباره پاتوق‌های کتاب مترو، بیان کرد: خوشبختانه تفاهم‌نامه‌ای را با مترو برای شکل‌گیری مجدد پاتوق‌های کتاب مترو منعقد کردیم چراکه مدتی پاتوق‌های کتاب مترو بلاتکلیف بود به همین منظور مجدداً در حال راه‌اندازی است.
به گفته وی، حدود 20 فروشگاه عرضه کتاب و محصولات فرهنگی با شکل و طرح‌ جدید در مرداد سال جاری در غرفه‌های مترو مجدداً راه‌اندازی خواهند شد که امیدواریم خیلی پررونق‌تر و محکم‌تر از قبل باشد.
شهرام‌نیا درباره گسترش فروشگاه‌های کتاب و محصولات فرهنگی در باغ موزه دفاع مقدس و قصر، گفت: به زودی فروشگاه بزرگ محصولات فرهنگی به ویژه محصولات فرهنگی مرتبط با دفاع مقدس را در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: این فروشگاه، یک فروشگاه بزرگ عرضه کتاب و محصولات فرهنگی است که با متراژ حدود 360 متر مربع در اوایل مرداد سال جاری در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح می‌شود البته این فروشگاه در شب‌های ماه مبارک رمضان و در برنامه «شب‌های شیدایی» در این باغ دایر بوده اما هنوز به صورت رسمی افتتاح نشده است.
مدیرعامل مؤسسه نشر شهر گفت: شبیه فروشگاه بزرگ محصولات فرهنگی در باغ موزه دفاع مقدس، در باغ موزه قصر هم خواهیم داشت اما این فروشگاه اوایل مهر سال جاری همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح خواهد شد.


فارس