تحریم محصولات صهیونیستی توسط کلیسای متحد کانادا


1074 بازدید

تحریم محصولات صهیونیستی توسط کلیسای متحد کانادا

بزرگترین کلیسای پروتستان کانادا سه شرکت اسراییلی فعال در شهرکهای غیرقانونی کرانه باختری و قدس را تحریم کرد.
بگزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) بنقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتض، کلیسای متحد کانادا علاوه بر تصویب طرح تحریم محصولات تولیدی در شهرکهای غیرقانونی، سه شرکت فعال در این شهرکها را نیز هدف قرار داد و کمپین تحریم علیه محصولات اسراییلی را آغاز کرده است.
براساس این گزارش، سه شرکت شرکت پلاستیک سازی کتر، شرکت سودا استریم اسراییل (تولید کننده دستگاههای تولید آب گاز دار) و شرکت محصولات آرایشی و بهداشتی آهاوا از جمله شرکتهایی بودند که توسط این کلیسا تحریم شدند.
در این کمپین به نام "محصولات نگران کننده: صلح در فلسطین و اسراییل را انتخاب کنید" بر اقدام عملی اقتصادی علیه این سه شرکت اسراییلی تشویق می شود.
در این کمپین همچنین از خرده فروشان محصولات اسراییلی از جمله شرکت کانادین تایر، بی، هوم دیپوت و والمارت نیز خواسته شده است تا از فروش و انتقال محصولات تولیدی در شهرکهای غیرقانونی اسراییل خودداری کنند.
طرح تحریم محصولات اسراییلی از دو سال گذشته مطرح شده بود.  این کلیسا در چهل و یکمین نشست شورای خود نیز به طرح تحریم کالاهای تولیدی رژیم صهیونیستی درشهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری و قدس رای مثبت داده بود.


قدسنا