دلیل عقب نشینی ارتش اسرائیل از نوار غزه


897 بازدید

دلیل عقب نشینی ارتش اسرائیل از نوار غزه

نتانیاهو در  گفتگو با کانال ده اسرائیل تلاش کرد از دادن پاسخی روشن به سوالات مجری برنامه درباره خسارت های اقتصادی این رژیم در جنگ اخیرعلیه نوار غزه که به میلیاردها دلار رسیده است ، طفره رود.

 بنقل از منابع خبری فلسطین، "بنامین نتانیاهو" نخست وزری رژیم صهیونیستی در گفتگوی اخیر خود با کانال ده تلویزیون این رژیم در باره دلیل عقب نشینی نیروهای ارتش اسرائیل از نوار غزه گفت: به دلیل ترس از  به هلاکت رسیدن و به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست توسط مبارزان مقاومت فلسطین از نوار غزه عقب نشینی کردیم.

این درحالی است که نتانیاهو پیش از این ، بعد از عقب نشینی از نوار غزه اعلام کرده بود که پس از اطمینان از نابودی تونل‌های مقاومت در مرز غزه، از این منطقه عقب‌نشینی کردیم.
بر اساس این گزارش نتانیاهو در  گفتگو با این کانال صهیونیست تلاش کرد که از دادن پاسخ روشن به سوالات مجری برنامه درباره خسارت های اقتصادی این رژیم در جنگ اخیرعلیه نوار غزه که به میلیون ها دلار رسیده است وهمچنین اقدامات وتصمیم وی مبنی بر افزایش مالیات صهیونیست ها ، طفره رود.

وی در این گفتگوی تلویزیونی برتامین امنیت صهیونیست ها تاکید کرد وگفت: تازمانی که امنیت اسرائیلی ها را تامین نکنیم، نمی توانیم درباره کیفیت زندگی سخن بگوییم.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اظهارت خود اعلام کرد که جنبش حماس به هیچ یک از خواسته های خود از جمله ساخت فرودگاه  در غزه و پرداخت حقوق کارمندان ، آزادی تمام اسرای توافق نامه آزادی شالیط و ایجاد گذرگاه آبی در غزه، نخواهد رسید.


قدسنا