تولید روزانه یک کتاب الکترونیک در ایام ماه مبارک رمضان


1216 بازدید

تولید روزانه یک کتاب الکترونیک در ایام ماه مبارک رمضان

امین نادری، مسئول بخش سوره مهر الکترونیک  از تولید روزانه یک کتاب الکترونیک در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: سوره مهر الکترونیک همزمان با آغاز ماه بمارک رمضان اقدام به تولید یک کتاب الکترونیک به صورت روزانه کرده است. تاکنون تعداد 16 عنوان جدید در بسته‌های الکترونیک سوره مهر قرار گرفته است.

وی ادامه داد: «کمی تا آخر دنیا»، «یادداشت‌های ناتمام»، «زندان الرشید»، «فستیوال خنجر»، «مباحثی پیرامون عزاداری»، «هنر مشروح»، «روزشمار 15 خرداد»، «فریادهای خاموش، روزنگاشت تنهایی»، «زیبایی و هنر» و... از جمله آثاری است که برای دسترسی آسان‌تر علاقه‌مندان به صورت الکترونیک آماده عرضه شده است.

سوره مهر الکترونیک در سال گذشته اقدام به تولید نسخه الکترونیک تمامی منابع منتشر شده خود کرده بود. در این فاصله تمامی کتاب‌ها که عناوین آن به 300 جلد می‌رسید، در این قالب منتشر و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. این امر به منظور دسترسی آسان علاقه‌مندان به کتاب‌های منتشر شده در این انتشارات انجام شده است.

سوره مهر الکترونیک در سال جدید قصد دارد که به تولید اپلی‌کیشن از برخی از منابع خود بپردازد که به منظور استفاده در سیستم عامل اندروید مورد استفاده قرار می‌گیرد.


تسنیم