«سید‌عباس صالحی» رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شد


989 بازدید

«سید‌عباس صالحی» رئیس نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شد.

در متن حکم علی جنتی خطاب به صالحی آمده است: به منظور برگزاری هر چه با شکوهتر بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت ماه 1392 و ضرورت اعمال دقیق سیاست های شورای سیاستگذاری نمایشگاه ، با توجه به سوابق فرهنگی و مدیریتی جناب عالی به موجب این حکم به عنوان « رئیس بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب می‌شوید.

امید می رود با استعانت از پیشگاه خداوند متعال و مشارکت و همکاری مدیران و همکاران معاونت امور فرهنگی و واحدها و سازمان های ذی ربط در برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی موفق و موید باشید.

بر اساس این گزارش، صالحی در حالی از وزیر ارشاد حکم می‌گیرد که در مورخ 27 خردادماه با حکم سید محمد حسینی(وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم)، علی اسماعیلی(سرپرست معاونت امور فرهنگی وقت) به عنوان رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شده بود.

این حکم در شرایطی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد صادر شده بود که دکتر روحانی کابینه خود را تشکیل نداده بود و وزیر ارشاد جدید بر مسند مدیریت‌های فرهنگی کشور قرار نگرفته بود.

لازم به ذکر است؛ بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، اردیبهشت سال 93 در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.


فارس