از واکنش به ضرب و شتم کودک فلسطینی تا انتشار چهره مظنونان به قتل محمد ابوخضیر


1041 بازدید

از واکنش به ضرب و شتم کودک فلسطینی تا انتشار چهره مظنونان به قتل محمد ابوخضیر

- بازداشت و ضرب و شتم شدید طارق ابوخضیر نوجوان 16 ساله فلسطینی توسط پلیس رژیم صهیونیستی موجی عظیم در فضای رسانه‌های اجتماعی علیه رژیم صهیونیستی ایجاد کرد . طارق ابوخضیر پسر عموی «محمد ابوخضیر» نوجوان 16 ساله‌ای است که هفته گذشته به دست گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست در اطراف قدس اشغالی زنده زنده به آتش کشیده شد و به شهادت رسید. سخنگوی وزارت خارجه امریکا این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

- فعالان صلح حامی فلسطین در لندن در اعتراض به زنده زنده به آتش کشیدن محمد ابوخضیر نوجوان 16 ساله فلسطینی بدست شهرک نشینان صهیونیستی تظاهرات کردند و ضمن محکومیت شدید این اقدام خواستار محاکمه هرچه سریعتر عاملان این جنایت فجیع شدند .

- خیابانهای بیت المقدس و سایر شهرهای کرانه باختری شاهد تظاهرات فلسطینیان خشمگین است که در اعتراض به شهادت نوجوان 16 ساله فلسطینی با پرتاب سنگ و نارنجک های دست ساز به سمت نظامیان رژیم صهیونیسای فریاد انتفاضه ! انتفاضه سر می دهند .

- انتشار تصویر دو تن از مظنونان به قتل فجیع محمد ابوخضیر در رسانه ها . این تصویر توسط دوربین مدار بسته یکی از فروشگاههای نزدیک محل شهادت این نوجوان فلسطینی ثبت شده است .


قدسنا