ممنوعیت تبلیغات فلسطینی در سامانه حمل و نقل تورنتو


943 بازدید

ممنوعیت تبلیغات فلسطینی در سامانه حمل و نقل تورنتو

کمیسیون حمل و نقل تورنتو آگهی تبلیغاتی درباره مصادره سرزمین های فلسطین توسط رژیم صهیونیستی در طول زمان بر روی تعدادی اتوبوس را نپذیرفت

 بگزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) بنقل از پایگاه اینترنتی انتفاضه الکترونیک، کمیسیون حمل و نقل تورنتو تبلیغات بر روی تعدادی اتوبوس که نمایانگر مصادره سرزمین های فلسطین توسط رژیم صهیونیستی در طول زمان بود را نپذیرفت و ادعا کرده است که این کار باعث تحریک فعالیتهای آنتی سمیتیزم و ضد یهودی و خشونت علیه آنها می شود.
این آگهی تبلیغ توسط گروه کانادایی "صلح در خاورمیانه" صورت گرفته بود. این گروه گفته که آماده است تا درخواست تجدید نظر خود را درباره سانسور این تبلیغ به دادگاه عالی کانادا ارسال کند.
این تبلیغ با محوریت مجموعه ایی از چهار نقشه که نشان دهنده ی تضعیف کنترل فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی بر سرزمین ها از سال 1946 تا زمان حال است. در این تبلیغ بیان شده است : " این ناعادلانه است. تحت قانون بین المللی این غیر قانونی است." این تبلیغ همچنین عکسی از دختر فلسطینی نشان می دهد که در میان ویرانی های حاصل از حمله ی هوایی رژیم صهیونیستی به غزه ایستاده است. "برد روز" سخنگوی این کمیسیون گفته است که این سازمان مصادره زمین های فلسطینی را قبول نمی کند و آنرا ناعادلانه و غیر قانونی نمی داند.
"بنای برت" یکی از برجسته ترین سازمان های کانادایی ضد فلسطین نیز در پیامی این ممنوعیت تبلیغ را به سازمان حمل و نقل تبریک گفته است. بنای برت ادعا کرده که این تبلیغ گمراه کننده و نادرست است.


قدسنا