نامه ای با 21 هزار امضا برای تحریم تسلیحاتی اسراییل


1105 بازدید

نامه ای با 21 هزار امضا برای تحریم تسلیحاتی اسراییل

خواننده های معروف موسیقی راک، نویسندگان و فیلمسازان معروف در نامه ای به دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس که به امضای بیش از 21 هزار نفر دیگر رسیده است خواستار توقف فوری همکاری تسلیحاتی بین انگلیس و رژیم صهیونیستی شده اند.

 بنقل از پایگاه اینترنتی انتفاضه الکترونیک، رابرت برنارد آندرو معروف به "بابی گیلسپی" خواننده معروف اسکاتلندی و از بنیانگذاران موسیقی راک اند رول در انگلیس،"پیتر گابریل" خواننده و آهنگساز معروف انگلیسی و کن لوچ فیلمساز معروف، موسیقی دانانی از قبیل برین اینو و رابرت دو ناجا و همچنین چند تن از نویسندگان معروف از جمله ویل سلف، هانی کریشی، اهداف سوئیف و ویلیام دالریمپل وبازیگرانی از قبیل دیوید موریسی، ماگسین پیکه، آلکسی سایله و خبرگزار جمیما خان در بین 21 هزار نفری هستند که نامه ارسالی به نخست وزیر انگلیس برای تحریم رژیم صهیونیستی را امضا کرده اند.

در بین امضا کنندگان نامه همچنین امضاهای اعضای آکادمیک از جمله کرما نابلسی، غدا کرمی و استیفان رز و یک وکیل حقوق بشر به نام جفری بیندمن دیده می شود. این نامه که بر روی وبسایت کمپین همبستگی با فلسطین قرار گرفته است تنها در دو روز اول 21 امضا جمع آوری شد.

در بخشی از این نامه آمده است: هدف ما جلوگیری از ارسال کمکهای نظامی به اسراییل و تجهیز آن از سوی دولت انگلیس است. کمکهای ما و سلاحهای ما به کشتار شهروندان فلسطینی بی گناه کمک می کند. ما باید هم اکنون آپارتاید اسراییل را منزوی وآنرا تحریم کنیم. رژیم صهیونیستی در حملات 19 روزه خود به غزه حدود 900 فلسطینی را به شهادت رساندند که از این تعداد حدود 200 نفر فقط کودک هستند. در این مدت بیش از 5 هزار نفر نیز زخمی شدند.


قدسنا