زمان ثبت نام ناشران در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد


1246 بازدید

زمان ثبت نام ناشران در بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از روابط عمومی معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنا بر مصوبه شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب تهران از روز اول تا دهم بهمن ماه سال جاری ناشران حائز شرایط ثبت نام (با توجه به آیین نامه اعلام شده) فرصت خواهند داشت برای حضور در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اقدام کنند.

بنابراین گزارش و با توجه به مصوبه شورا مقرر شد امور ثبت‌­نام و مدیریت بخش‌های مختلف نمایشگاه به تشکل‌های صنفی و انجمن‌های فرهنگی نشر واگذار شود.

از موضوعات مطرح شده در جلسه امروز شورا برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب تهران می‌توان به متراژ اختصاص داده شده به هر ناشر، مبلغ و نحوه پرداخت اجاره غرفه، تعرفه قیمت‌ها اشاره کرد.

همچنین بنابر مصوبه شورای برنامه ریزی محل ثبت نام‌ها، فرم‌های ثبت‌نام و ضوابط و مقررات حضور ناشران داخلی برای شرکت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 27 دی ماه از طریق سایت نمایشگاه وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و خبرگزاری کتاب، مشخص و قابل دسترس خواهد بود.

بیست وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت ماه سال 1393 در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.


ایبنا