ویژه‌نامه بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب منتشر شد


863 بازدید

ویژه‌نامه بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب منتشر شد

ویژه‌نامه «کتاب؛ چشمه جوشان دانایی» به همت سلیمان مولوی و تقی سبزعلیان زیر نظر علی اسماعیلی، معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تهیه و تدوین شد.-
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، ویژه‌نامه بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی تهران با عنوان «کتاب چشمه جوشان دانایی» به چاپ رسید.

«کتاب چشمه جوشان دانایی» به بررسی عملکرد و اقدامات انجام شده وزارت ارشاد در بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌پردازد. این کتاب از 16 فصل تشکیل شده است و کلیه اقدامات انجام شده در این نمایشگاه را از مراحل ابتدایی تا مراسم اختتامیه در بر می‌گیرد.

سر فصل‌های این ویژه‌نامه به ترتیب عبارتند از اقدامات قبل از برگزاری، مراسم افتتاحیه نمایشگاه، گزارش عملکرد معاونت‌ها و کمیته‌های نمایشگاه، مراسم رونمایی از آثار، گزارش بازدید حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و شخصیت‌های کشوری و لشگری از نمایشگاه، مصاحبه با مدیران و دست‌اندرکاران نمایشگاه، برگزاری نشست‌های سرای اهل قلم، سالن چاپ، مصاحبه با برخی از مسوولان و دستگاه‌ها و نهادهای همکار، دیدگاه مهمانان خارجی درباره نمایشگاه، مراسم تجلیل از سازمان‌ها و نهادهای همکار در برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مراسم اختتامیه بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، قدردانی از دست‌اندرکاران برپایی بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، نقاط قوت و دستاوردهای نمایشگاه، آیین‌نامه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نمایشگاه به روایت دوربین.

بیست‌و‌ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ 11 اردیبهشت 1392 با شعار «کتاب؛چشمه جوشان دانایی» در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

این ویژه‌نامه به همت سلیمان مولوی و تقی سبزعلیان  زیر


ایبنا