راه‌اندازی کتابخانه گویا برای نابینایان/اهدای 40 تابلوی خوشنویسی به نمایشگاه


2043 بازدید

راه‌اندازی کتابخانه گویا برای نابینایان/اهدای 40 تابلوی خوشنویسی به نمایشگاه

مؤسسه معارف اسلامی امام رضا(ع) برای اولین بار برای نابینایان، کتابخانه گویا راه اندازی و در بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه کرده است.
 
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، وبگاه اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه گزیده‌ای از آن‌ را به انتخاب فارس می‌خوانید.
کتاب «تجلی قرآن در نیایش معصومان» رونمایی شد
کتاب «تجلی قرآن در نیایش معصومان» نوشته دکتر علی خیاط استادیار دانشگاه علوم اسلامی رضوی دوم مردادماه در بخش دانشگاهی رونمایی شد.
کتابخانه گویا ویژه نابینایان در نمایشگاه قرآن
مؤسسه معارف اسلامی امام رضا (ع) برای اولین بار برای نابینایان، کتابخانه گویا راه اندازی و در بیست ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه کرده است.
مسابقه دل نوشته به امام محمد باقر (ع)
کودکان بازدیدکننده از بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم می‌توانند با مراجعه به غرفه امام محمد باقر (ع) در مسابقه دل نوشته‌ای به امام محمد باقر(ع) شرکت کنند.
عرضه مصحف با حاشیه لغات مشکل
 چاپ مصحف با حاشیه لغات مشکل با هدف استفاده عموم و حتی افرادی که سواد عربی قرآن ندارند، از سوی مرکز طبع و نشر قرآن در نمایشگاه قرآن عرضه شده است.
40 تابلوی نفیس خوشنویسی به نمایشگاه قرآن اهدا می‌شود
40 تابلوی نفیس خوشنویسی حاصل زحمات خوشنویسان برجسته بخش آیه‌های هنر امسال در مراسم اختتامیه بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به رئیس نمایشگاه اهدا خواهد شد.


فارس