کتاب رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به مدیران منتشر شد


1941 بازدید

کتاب رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به مدیران منتشر شد

جدیدترین کتاب انتشارات سروش با عنوان «برای مدیران» شامل رهنمودهای حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مدیران، از سوی این انتشارات منتشر و روانه بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، این اثر برگرفته از گفتارها و گزید‌ه‌های کلام رهبری انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) در مقوله مدیریت است.
در این  اثر  ویژگی‌های مدیران و آنچه آنها برای ادای درست تکالیف مدیریتی خود در تحقق دولت اسلامی باید بدانند، با استخراج از کلام رهبری و مواضع روشن ایشان در این زمینه آمده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی از بدو رهبری تاکنون نصایح، توصیه ها و بعضا" تعریف ها و یا هشدارهایی نسبت به مدیران کشور داشته‌اند که در شرایط زمانی مختلف منجر به اصلاح رفتار مدیران شده است.
این اثر  در 9 فصل مدیران؛ اهمیت و جایگاه در نظام اسلامی، معنویت، اخلاق، گزینش همکاران، نظارت بر زیر مجموعه، مدیران انقلابی، وظایف و ویژگی ها، آسیب شناسی و نامه امام علی (ع) به مالک اشتر تدوین شده است.
چاپ اول این اثر در 166 صفحه، پنج هزار نسخه و با قیمت 65000 ریال از سوی انتشارات سروش راهی بازار نشر شده است.
علاقمندان جهت تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه شهید مطهری انتشارات سروش به نشانی خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان سروش مراجعه یا با تلفن 88310610 تماس حاصل نمایند.
علاقمندان برای تهیه کتاب به صورت تک جلدی و کلی به فروشگاه مطهری سروش به نشانی خیابان استاد مطهری، نرسیده به خیابان شهید مفتح، جنب ساختمان دفترمرکزی سروش، تلفن 88310610-021 و یا به مرکز پخش پکتا ( نماینده انحصاری پخش آثار انتشارات سروش) به نشانی خیابان انقلاب، بعد از تقاطع ابوریحان، بین خیابان وصال و فلسطین، جنب فروشگاه ترنجستان سروش، مراجعه یا با تلفن 66973203 (20خط) تماس حاصل نمایند.


فارس،