مشهد و بازار تهران به روایت یک مبارز انقلابی زمان طاغوت


1640 بازدید

مشهد و بازار تهران به روایت یک مبارز انقلابی زمان طاغوت

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب خاطرات فضل‌الله فرّخ، اطلاعات سودمندی از وضعیت مشهد از شروع نهضت اسلامی در اختیار قرار می‌دهد. همچنین خاطرات وی با توجه به مهاجرت به تهران که هم‌ زمان با شروع نهضت اسلامی در دهه‌ 1340صورت گرفت، و فعالیت در بازار تهران که از کانون‌‌های فعال انقلابی‌ها بوده است، روایت مستندی از فعالیت‌های نیروهای مذهبی در تاریخ انقلاب اسلامی به‌شمار می‌رود. همچنین فعالیت در هیئت‌های مذهبی مانند هیئت صادقیه که نیروهای مذهبی با ابتکاراتی تازه در آنجا به ترویج مفاهیم انقلاب همت می‌گماشتند، جنبه  دیگری از ویژگی‌ های خاطرات راوی این کتاب است.

راوی خاطرات از ذوق ادبی هم برخوردار بوده و به مناسبت‌های مختلف سروده‌هایی از خود به یادگار گذاشته است که هر یک از آنها می‌تواند بیانگر اندیشه‌‌ها، آرمان‌ها، احساسات و مفاهیم دوران ِمبارزه باشد.

فضل‌الله فرّخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ضمن فعالیت در حزب جمهوری اسلامی، حزب مؤتلفه‌ی اسلامی و ستاد اقامه‌ی نماز جمعه خاطرات بسیاری از این دوران دارد.

کتاب خاطرات فضل الله فرخ، در شمارگان 1500 نسخه و 304 صفحه و به قیمت 9500 تومان روانه بازار نشر شده است.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به فروشگاه این مرکز در خیابان انقلاب، خیابان 12فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری نبش مجتمع ناشران مراجعه کنند یا با شماره تلفن‌های 66953607 و 66961536 تماس بگیرند.


فارس،