شهرکهای اسرائیل؛ پایتخت فلسطین می‌شود


1587 بازدید

شهرکهای اسرائیل؛ پایتخت فلسطین می‌شود

 شیخ السفرا زواوی سفیر کشور فلسطین گفت: صهیونیست‌ها هر روز در قدس شهرک‌های بسیاری را می‌سازند و بالا رفتن این تعداد از شهرک‌ها آینده را تهدید می‌کند اما نه برای فلسطین بلکه برای اسرائیل چون در آنجا در آینده پایتخت فلسطین می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شب گذشته سوم مرداد ضیافت افطاری معاونت وزیر ارشاد با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی و دیگر مدیران سازمانها و نهادهای مرتبط با وزارت ارشاد در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
در این مراسم صلاح  زواوی سفیر کشور فلسطین ضمن تبریک برای روز قدس و انتخاب رئیس جمهور منتخب حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی و آرزوی موفقیت برای محمود احمدی‌نژاد گفت: مسئله اختلاقات سیاسی در کشورهای اسلامی باعث تاسف است. ماه رمضان ماه محبت، آزادی و روز قدس  است.
وی تصریح کرد: صهیونیست‌ها هر روز در قدس شهرک‌های بسیاری را می‌سازند و بالا رفتن این تعداد از شهرک‌ها آینده را تهدید می‌کند اما نه برای فلسطین بلکه برای اسرائیل چون در آنجا در آینده پایتخت فلسطین می‌شود. ما به عنوان مردم مبارز صدها هزار شهید داده‌ایم و قطعا فلسطین در قلب ما و رفتار ما تا آزادی کشور ادامه دارد.
سفیر کشور فلسطین در ایران با بیان اینکه هیچگاه خانه‌های خود را در فلسطین فراموش نمی‌کنیم، گفت: ما مقاومت می‌کنیم تا آزادی فلسطین رقم بخورد.


خبرگزاری تسنیم