شروع انتفاضه علیه رژیم صهیونیستی


860 بازدید

شروع انتفاضه علیه رژیم صهیونیستی

 "حسام بدران" سخنگوی مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در صفحه شخصی خود در فیسبوک در واکنش به ناپدید شدن سه نظامی صهیونیست در الخیل عموم فلسطینیان در شهر الخلیل واقع در جنوب کرانه باختری را به مقابله همه جانبه با دشمن صهیونیستی دعوت کرد و گفت که درگیری و مقابله با رژیم صهیونیستی موجب اختلال در عملیات های این رژیم در الخلیل و شکست تلاش ها برای یافتن نظامیان ناپدید شده خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اکنون فرصت مناسبی برای گسترش دایره درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی و بازگشت مجدد مقاومت به جایگاه طبیعی آن در کرانه باختری است.

سه شهرک نشین صهیونیست که نظامی بودند با خودروی شخصی خود از شهرک گوش عتصیون در جنوب بیت لحم راهی قدس بودند و تا به این لحظه خبری از آن ها نیست. ارتش صهیونیستی همچنان در حال تحقیق برای یافتن این سه نظامی است و عملیات تحقیق گسترده ای را برای یافتن آن ها آغاز کرده است. نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز شامگاه روز گذشته (جمعه) نشستی امنیتی را با حضور مسئولان بلند پایه این رژیم برای این موضوع برگزار کرد. تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که فرماندهان ارتش این رژیم شدیدا نگران هستند که این سه نظامی توسط مبارزان مقاومت ربوده شده باشند. وزیر خارجه آمریکا نیز شامگاه جمعه در گفتگوی تلفنی با محمود عباس (ابومازن) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از وی خواست برای یافتن نظامیان ناپدید شده اسرائیلی همکاری کند.


قدسنا