پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب نان فیکشن 2013 مسکو


1501 بازدید

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب نان فیکشن 2013 مسکو

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب آثار تفکری نان فیکشن با شرکت بیش از 250 ناشر برجسته روسیه و بیست و یک کشور دیگر از 6 تا 11 آذر 1392 در مرکز نمایشگاهی "خانه هنرمندان" مسکو برگزار می شود.

به گفته مسئولان نمایشگاه هدف از برگزاری آن، ارائه محصولات فرهنگی برگزیده سال در حوزه علوم انسانی، آموزشی، علمی فنی و ادبیات و هنر می باشد. در حاشیه این نمایشگاه بیش از 150 برنامه متنوع فرهنگی نیز برگزار می شود. سویس مهمان افتخاری امسال این نمایشگاه و هلند مهمان ویژه آن می باشد.

بنیاد مطالعات اسلامی بیش از یکصد اثر خود در حوزه قرآن، فلسفه، عرفان، کلام، تاریخ و فرهنگ و تمدن اسلامی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد. آثاری از نویسندگان برجسته ایران مانند مقام معظم رهبری، آیت الله امینی، استاد مطهری، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، دکتر ولایتی، استاد قرائتی و اسلام شناسان برجسته خارجی مثل هانری کربن، ویلیام چیتیک، آندره اسمیرنف و آنا ماری شیمیل در منشورات بنیاد ارائه شده است.

بنیاد تنها موسسه تخصصی اسلامی شرکت کننده در این نمایشگاه بوده و همه ساله بازدید کنندگان خاصی در انتظار آثار جدید بنیاد در این نمایشگاه می باشند.

بنیاد مطالعات اسلامی در طول بیش از 5 سال فعالیت خود در سطح روسیه با مهمترین مراکز دانشگاهی و اسلام شناسان روس همکاری مستمر داشته و پروژه های متعددی مثل تولید و نشر آثار، برگزاری دوره های آموزشی و کنفرانس های تخصصی را به انجام رسانده است .