انتشار عکس‌های جدید از حاج احمد متوسلیان در کتاب کاک احمد


2105 بازدید

انتشار عکس‌های جدید از حاج احمد متوسلیان در کتاب کاک احمد

علی اکبری، مدیر انتشارات یا زهرا از آماده‌سازی و انتشار مجموعه‌ای از تصاویر منتشر نشده حاج احمد متوسلیان با عنوان «کاک احمد» خبر داد و گفت: این کتاب در قالب مجموعه «کتاب عکس» منتشر می‌شود؛ مجموعه‌ای که تلاش دارد تا با ارائه تصاویری از شهدا و فرماندهان جنگ، در کنار ارائه تصاویری منتشر نشده از این شهدا، جوانان را بیش از پیش با آنها آشنا کند.

وی ادامه داد: در همین مجموعه کتاب عکس شهید همت با عنوان «حاج همت» تدوین و آماده شده که در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود. کتاب «کاک احمد» نیز مقدمات اولیه خود را به پایان رسانده و انتظار می‌رود که در برگزاری مراسم سالگرد فرمانده لشکر 27 محمد رسول ‌الله(ص) رونمایی شود.

اکبری یادآور شد: در این اثر بیش از 100 عکس از متوسلیان ارائه شده است. در کنار تصاویر، زیرنویس‌‌هایی به زبان‌های انگلیسی و فارسی نیز برای گویاسازی عکس‌ها استفاده شده است.

به گفته وی، انتشارات یازهرا در نظر دارد تا سومین چاپ از کتاب زندگی‌نامه خودنوشت سیدحسن نصرالله با عنوان «سید عزیز» را نیز در نمایشگاه توزیع کند. نگارش این کتاب را حمید داوودآبادی، نویسنده سرشناس حوزه ادبیات دفاع مقدس، برعهده داشته که به تازگی به چاپ سوم هم رسیده است. کتاب مجموعه‌ای از خاطرات سیدحسن نصرالله در برهه‌های مختلف را روایت می‌کند که در نوع خود جذاب و خواندنی است. بسیاری از خاطرات و گفته‌های منتشر شده در این کتاب، برای اولین‌بار است که ذکر می‌شوند.


تسنیم