بیسیم‌چی» در آستانه رونمایی قرار گرفت


880 بازدید

بیسیم‌چی» در آستانه رونمایی قرار گرفت

«بیسیم‌چی» عنوان کتابی محسوب می‌شود که به کوشش حوزه هنری استان مرکزی گردآوری شده است. این اثر در ایام گرامیداشت دفاع مقدس رونمایی خواهد شد./
اسماعیل مجللی‌ نسب، مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان مرکزی با بیان این مطلب به خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: حوزه هنری استان مرکزی مدت‌ها پیش با همکاری کارگروهی از نویسندگان و علاقه‌مندان به حوزه دفاع مقدس به جمع‌آوری خاطرات چهارده رزمنده‌ای که در دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان بیسیم‌چی حضور داشتند، اقدام کرد.

وی ادامه داد: اکنون این خاطرات در کتابی با عنوان «بیسیم‌چی» گردآوری شده‌اند که از سوی انتشارات آی‌سانا منتشر شده است. این اثر، ششم مهرماه با حضور مسوولان و برخی نویسندگان و هنرمندان استانی رونمایی خواهد شد.

مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان مرکزی با بیان این‌که رضا فراهانی و احسان مرادی به‌ترتیب صفحه‌آرایی و طراحی جلد کتاب «بیسیم‌چی» را برعهده داشتند، افزود: احیا و اشاعه فرهنگ دفاع مقدس میان نسل جوان و زنده نگهداشتن یاد و خاطره رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس از جمله اهداف حوزه هنری استان مرکزی در رونمایی از این اثر به شمار می‌آیند.

نخستین چاپ کتاب «بیسیم‌چی» به کوشش حوزه هنری استان مرکزی با شمارگان هزار نسخه، 155 صفحه و به قیمت 50 هزار ریال از سوی انتشارات آی‌سانا منتشر شده است.


ایبنا