باید بر شهادت مظلومانه کودکان غزه گریست/ اوج خباثت اسرائیل در جملات آریل شارون


2068 بازدید

باید بر شهادت مظلومانه کودکان غزه گریست/ اوج خباثت اسرائیل در جملات آریل شارون

با آشکار شدن نشانه‌های شکست قطعی رژیم صهیونیستی در جنگ جدید علیه غزه، منطقه در آستانه یک نقطه عطف راهبردی قرار گرفته است. ملت ایران در روز جهانی قدس همانند سالهای گذشته با ملت مظلوم فلسطین همراه می شوند و ظلم و اشغالگری صهیونیست‌ها را محکوم می نمایند.

علی عباسی نویسنده کتاب "جاسوسان تلمود" در مصاحبه با خبرنگار فرهنگ نیوز می گوید: با مطالعه این کتاب، امسال فریاد مرگ بر اسرائیل را نه از حنجره بلکه از قلب تان به گوش همه آزادیخواهان جهان برسانید.

کتاب " جاسوسان تلمود" در 468 صفحه توسط انتشارات دیده بان منتشر و چاپ اول کتاب در بهار سال جاری (1393) روانه بازار نشر شده است.

 

* کتاب از چه بخشهایی تشکیل و در هر بخش به چه مطالبی اشاره شده است ؟

کتاب مشتمل بر 11 فصل به این شرح می باشد:

فصل نخست با «پیشینه‌ تاریخی اطلاعات یهود»، آغاز شده و سابقه فعالیت‌های اطلاعاتی یهودیان را از دو نگاه روایات یهودی و روایات قرآنی، بررسی کرده است.

در فصل دوم به «اصول اطلاعاتی در منابع دینی یهود» پرداخته و بخش های امنیتی- اطلاعاتی تورات و فتاوای اطلاعاتی فقهای یهودی در تلمود، که برای خواننده جذاب خواهد بود را آورده است.

بررسی خصوصیات و صفات منحصر به فرد یهودیان، مطالب فصل سوم را تشکیل می‌دهد که با عنوان «منش اطلاعاتی قوم یهود»، از آن یاد شده است.

فصل چهارم «شگردهای اطلاعاتی یهود» نام گرفته است که جهت آشنایی با این قبیل شگردها، به تعدادی از آن‌ها از جمله یهود مخفی، زبان عبری، نام پوششی، فرقه‌گرایی، نفوذ در سرویس‌های جاسوسی دنیا و ازدواج‌های اطلاعاتی اشاره گردیده است.

«رویکرد اطلاعاتی یهود در صدر اسلام»، پنجمین فصل کتاب را به خود اختصاص داده است. تشریح چگونگی حمله خزنده یهود مخفی به اسلام نوپا و هم‌چنین مقابله اطلاعاتی رسول اکرم صلی الله علیه وآله، از جمله مطالبی است که در این فصل نویسنده به آن پرداخته است.

فصل ششم نیز به «رویکـرد اطلاعـاتی یهود در برابـر مسیحیت» اشاره و چگونگی خنـثی نمودن آموزه‌های این دین انقلابی توسط سازمان جاسوسی یهود تشریح شده است.

فصل هفتم «تأثیرپذیری یهودیان از آموزه‌های دینی» نام دارد. ضرورت بررسی تأثیرپذیری آحاد مردم یهود از دستورات خاخام‌ها، از دیگر موضوعاتی است که مورد توجه قرار گرفته است.

در هشتمین فصل کتاب، به «بررسی اندیشه تئوریسین‌های یهود» پرداخته اند. کاهنان قوم، مبادرت به صدور فتاوایی نموده‌اند که برتری این قوم، همیشه محفوظ بماند. بیشتر این فتاوا با دیدگاه امنیتی- اطلاعاتی حاکم بر تفکرات کاهنان صادر شده و در قالب تفاسیر توراتی یا استفتائات تلمودی، در اختیار قوم یهود قرار گرفته است.

برای فهم چگونگی نهادینه شدن نظام حقوقی شرعی در سیستم قضایی رژیم صهیونیستی، باید فتاوای فقهای یهود را بررسی مصداقی نمود. به همین دلیل فصل نهم به «نظام حقوقی یهود در مجازات جاسوسان» اختصاص داده شده است.

در فصل دهم که «جاسوسان تلمود» نام دارد، در خصوص تاریخ شکل‌گیری جامعه اطلاعاتی رژیم اشغالگر قدس و تعدادی از عملیات‌هایی که توسط جاسوسان یهودی به نفع این رژیم انجام شده، مورد بررسی و خیانت یهودیان به وطنی که در آن به دنیا آمده‌اند، در معرض قضاوت قرار گرفته است.

بخش پایانی به کتابنامه، اعلام و تصاویر اختصاص دارد که در فصل یازدهم مورد مطالعه خوانندگان محترم قرار خواهد گرفت.

 

* انگیزه شما برای نوشتن این کتاب و کار کردن روی موضوع آئین یهود چه بوده است؟

اعتقادات دینی که برگرفته از شریعت آسمانی و وحی پیامبران می باشد قوی ترین انگیزه ها را برای انسان ها به وجود می آورد. ادیان آسمانی، پاکی و زلالی را برای بشر به همراه آورده اند.

در حالی که خاخام های یهودی در دین حضرت موسی علیه السلام انحراف به وجود آورده و برابر نص صریح قرآن، آن را تحریف نموده اند.به همین علت شما در غزه با سرباز اسرائیلی روبرو خواهید شد که متدین و متشرع در دین خود بوده و البته کودک مظلوم و بی پناه فلسطینی را سلاخی می کند.

رهبران مذهبی برای حفظ قوم، در عرصه اطلاعاتی و جاسوس بازی نیز فعال می باشند و با فتاوای مذهبی خود، پیچیده ترین روش کارهای اطلاعاتی را به قوم یهود دیکته نموده و آنان را در اجرای آن بازخواست نیز می کنند.

ایجاد حس فهم مشترک توسط همه مردم مسلمان در این خصوص ضروری بود تا هنگامی که قرآن می فرمایند یهود و نصاری را به دوستی مگیرید، بدانند یکی از دلایل نهی قرآن ،آن باز شدن راه نفوذ اطلاعاتی دشمن در میان جامعه مسلمان و حکومت های اسلامی است که امروز نتیجه وحشتناک آن در منطقه قابل مشاهده است.

لذا ضروری بود یهودیان را علیرغم جمعیت بسیار اندک شان در جهان(حداکثر 16 میلیون نفر) بیشتر بشناسیم.

 

* در رابطه با وقایع و جنایاتی که این روزها در غزه شاهد آن هستیم نظرتان را بفرمایید.

غزه، امروز کربلای جهان اسلام است. باید بر شهادت مظلومانه کودکان غزه گریست و گریست و گریست. می گویند هر جا شنیدید کودکی کشته شده است آن جا غزه است و آن که می کشد اسرائیلی است. آریل شارون قصاب صبرا و شتیلا می گوید: "من قول می دهم هر کودک فلسطینی که در این منطقه (فلسطین اشغالی) به دنیا می آید را بسوزانم. چرا که وجود یک کودک فلسطینی نشان گر تداوم نسل هایی است که در آینده خواهند آمد. می خواستم سربازانم را به تجاوز به دخترهای عرب تشویق کنم، چرا که زن فلسطینی برده یهودی هاست، ما هر چه بخواهیم بر سر او می آوریم."

 

* در کتاب "جاسوسان تلمود" اشاره ای به موضوع جنایات یهودیان هم شده است؟

در این کتاب به مبانی قتل و کشتار غیر یهود و وجوب کشتار همه موجودات زنده اعم از پیر و جوان، خرد و کلان و حتی حیوانات در زمان جنگ و صلح اشاره شده است. خواننده با مطالعه کتاب به این نتیجه خواهد رسید که اسرائیلی اگر کشتار می کند بر اساس دستورات دینی بوده که توسط خاخام های ارتش توراتی اسرائیل صادر شده است.

 

* نقش مطالعه این کتاب را در افزایش آگاهی عموم مردم برای حضور چشمگیرتر در راهپیمایی روز قدس چگونه می بینید؟

مطالعه این کتاب در آستانه روز جهانی قدس را غنیمت بدانند تا امسال فریاد مرگ بر اسرائیل را نه از حنجره بلکه از قلب شان به گوش همه آزادیخواهان جهان برسانند.

 

* در پایان اگر سخنی در مورد کتب "جاسوسان تلمود" دارید بفرمایید.

- حجت الاسلام شیخ مهدی طائب درباره این کتاب نوشته اند: این نوشتار تحقیقی، کاری زیبا، در نوع و شکل خود بدیع، قابل ستایش و سودمند و مناسب برای نشر است.

- مستندات مورد ادعا در این کتاب عمدتا از منابع یهودی بوده و به همین علت نمی تواند مورد تردید یهودیان قرار بگیرد، مگر اینکه آنان منابع متقن خود را رد نمایند.

- قرآن کتاب آسمانی، کتاب کشف رمز اسرار یهود معرفی شده است که متاسفانه توسط مسلمانان مغفول مانده است.

- اولویت در کتاب بر این بوده است که دین و آیین یهود را از نگاه اطلاعاتی مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.


فارس