انتشار مجموعه‌ تصاویر رزمندگان دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران


2566 بازدید

انتشار مجموعه‌ تصاویر رزمندگان دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران

حمید خلیلی، مدیر مؤسسه شهید کاظمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا این مؤسسه امسال در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دارای غرفه خواهد بود، اظهار داشت: مؤسسه شهید کاظمی تاکنون 25 عنوان کتاب منتشر کرده است به همین منظور حضورمان در نمایشگاه کتاب تهران هنوز قطعی نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حضور در نمایشگاه درخواست داده‌اید، ادامه داد: درخواست داده شده است و اکنون هم پیگیر این موضوع هستیم  اما اگر حضورمان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قطعی نشد، کتاب‌های این مؤسسه از سوی انتشارات «عماد»، «گروه ابراهیم هادی» و «ملک اعظم» به مخاطبان این نمایشگاه، ارائه خواهد شد.

خلیلی با اشاره به این مطلب که 3 عنوان کتاب جدید از علی‌اکبر بقایی در نمایشگاه کتاب امسال عرضه می‌شود، افزود: زاویه دید این مجموعه تلاش چشمانی کم سو برای دیدن آن چه برای دیدن ما آفریده‌اند. این کتاب تصاویری بسیار زیبا است که با جملاتی زیبا تکمیل می‌شوند.

وی ادامه داد: کتاب نخست «علی‌اکبر بقایی» با عنوان «از پروانه‌ها بپرسید» نامگذاری شده است که این مجموعه حاوی تصاویری زیبا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است که گویا پروانه‌هایی هستند گردا گرد رهبرشان و این تصاویر را جملات زیبایی در این خصوص همراهی می‌کنند که با جملاتی زیبا  همراه شده‌اند.

خلیلی افزود: جلد دیگر از آثار این نویسنده «عیدها اسم دارند» است که این مجموعه حاوی تصاویری زیبا از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با محتوای عید در جنگ است که با جملاتی زیبا همراه شده‌اند.

مدیر مؤسسه شهید کاظمی گفت: چاپ هفتم کتاب «دیدم که جانم می‌رود» نوشته «حمید داوود آبادی» از جمله آثار مؤسسه شهید کاظمی در نمایشگاه کتاب تهران است که این کتاب نگاه به دفاع مقدس از پنجره رفاقت دو رزمنده نوجوان است که در 320 صفحه و با قیمت 8000 تومان وارد بازار نشر شده است.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای تهیه آثار فوق می‌توانند با شماره‌های  37840844 - 025 الی 6 تماس حاصل فرمایند و یا از طریق وب سایت‌های www.manvaketab.ir  و kazemipub.ir اقدام به خرید کنند.


فارس