«از هراره تا تهران» و «قرارگاه‌های فرهنگی» به چاپ دوم رسید


1266 بازدید

«از هراره تا تهران» و «قرارگاه‌های فرهنگی» به چاپ دوم رسید

کتاب‌های «قرارگاه‌های فرهنگی» و «از هراره تا تهران» که در نمایشگاه کتاب از سوی موسسه فرهنگی ایمان جهادی (صهبا) ارائه شده بود به چاپ دوم رسید.

کتاب «قرارگاه‌های فرهنگی» که در نوبت اول چاپ در 10000 نسخه منتشر شده بود در این فاصله به چاپ دوم رسیده و در نوبت دوم چاپ نیز در 10000 نسخه و با قیمت 2000 تومان روانه بازار شده است، این کتاب شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 1392/2/2 با موضوع «پشتیبانی و حمایت از تشکل های فرهنگی» با دیگر بیانات معظم له است.

بر اساس این گزارش کتاب دیگری که در همین فاصله به چاپ دوم رسید، کتاب «از هراره تا تهران» است، این کتاب در 336 صفحه تدوین شده که با ارائه سبکی جدید، سعی دارد که ماجرای حضور مقام معظم رهبری در اجلاس سران عدم تعهد سال 65 در کشور زیمبابوه و اتصال این اجلاس به اجلاس سران عدم تعهد تهران از نقش ایشان در معادلات سیاسی جهان پرده بردارد. این کتاب در نوبت چاپ اول در 3000 نسخه منتشر شده بود و اکنون در نوبت چاپ دوم نیز در همین تعداد و به قیمت 9300 تومان روانه بازار شده است.

دیگر کتابی که از آثار موسسه فرهنگی ایمان جهادی (صهبا) بوده، اکنون وارد چاپ چهارم شده و از مرز 20000 نسخه عبور کرد، کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» است که در 5000 نسخه در این چاپ، منتشر شده است. این کتاب مشروح سلسله جلسات رهبر انقلاب در مسجد امام حسن مجتبی در مشهد مقدس در سال 1353 است که پس از چهل سال مورد بازخوانی قرار گرفته و با این استقبال روبرو شده است.

«طرح کلی اندیشة اسلامی در قرآن» پنجمین اثر مکتوب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بود که قبل از انقلاب، در سال 1354 به چاپ رسید. این کتابچه مجموعه پلی‌کپی‌هایی بود که در جلسات روزانه ماه رمضان مسجد امام حسن در سال 1353 در اختیار حاضران قرار داده مى‏‌شد؛ به علاوه مقدمه‌ای که خود معظم‌له، قبل از چاپ بر آن نوشته بودند. مقدمه‌ای که در آن به خوبی ضرورت و لزوم ارائه طرحی کلی از اندیشه اسلامی مبتنی بر قرآن، بیان، و اهداف و ثمرات آن ذکر و دستاوردهایش برای مخاطب توضیح داده شده است.

علاقمندان به تهیه کتاب‌های فوق می توانند به سامانه اینترنتی موسسه فرهنگی ایمان جهادی مراجعه کرده و یا با شماره 22773360-021 تماس گرفته و با خرید الکترونیکی این کتاب از 25 درصد تخفیف بهره‌مند شوند و آن را از طریق پست دریافت نمایند.


فارس