توزیع وصیت‌نامه فرماندهان لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) در کشورهای عربی


964 بازدید

توزیع وصیت‌نامه فرماندهان لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) در کشورهای عربی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نشر صاعقه با همکاری نشر 27 در کنار جمع‌آوری و تدوین مجلدات متعدد در خصوص ارائه کارنامه عملیاتی دقیق از لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) طی هشت سال دفاع مقدس، اقدام به تدوین و ارائه آلبوم تصویری از این لشکر نیز کرده است. این اثر در سه جلد و در حدود سه هزار صفحه به چاپ خواهد رسید. در این مجموعه تصاویر در سه مقطع زمانی به نمایش گذاشته خواهد شد. بسیاری از این تصاویر برای نخستین‌بار ارائه می‌شود.

همچنین این انتشارات در نظر دارد تا آلبوم مصوری از 140 فرمانده شهید لشکر نیز تدوین و منتشر کند. در این آلبوم تصاویر فرماندهان لشکر 27 محمد رسول‌الله(ص) نقاشی شده و در مقابل بخشی از وصیت‌نامه و دلنوشته در خصوص شهدا ارائه شده است. همچنین نشر صاعقه در پی ترجمه آثار دفاع مقدس به زبان‌های مختلف در نظر دارد تا بخش‌های وصیت‌نامه و دلنوشته را به سه زبان عربی، فارطی و انگلیسی ارائه کند.

قرار است این آثار نیز همانند دیگر آثار منتشر شده توسط این انتشارات مانند «ماه همراه بچه‌هاست» و «در هاله‌ای از غبار» در کشورهای عرب‌زبان توزیع شود. بنا بر گفته مسئولان این انتشارات، این اقدام در راستای مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص ترجمه و توزیع آثار دفاع مقدس به زبان‌های دیگر صورت خواهد گرفت.