حضور «الهدی» با بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کویت


1493 بازدید

حضور «الهدی» با بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کویت

مدیر انتشارات الهدی از حضور این انتشارات با بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب کویت خبر داد و گفت: الهدی به نمایندگی از ۲۰ ناشر در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

امین متولیان، مدیر انتشارات بین‌المللی الهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ از حضور این انتشارات به نمایندگی از 20 ناشر در سی و هشتیمن نمایشگاه بین‌المللی کتاب کویت خبر داد.
وی افزود: «الهدی» در سی و هشتمین نمایشگاه کتاب کویت که از چهارشنبه 29 آذر آغاز و تا 9 آبان ادامه دارد،‌ با بیش از 130 عنوان کتاب حضور خواهد داشت،. این کتاب‌ها در حوزه‌های ادبی‌، تاریخ،‌ اندیشه،‌ علم،‌ گردشگری و... هستند که عمدتاً‌ به زبان عربی است.
متولیان هم‌چنین با اشاره به رونمایی از کتاب «انقلاب مصر»‌ از تازه‌های این انتشارات گفت:  کتاب «انقلاب مصر» نوشته سیدهادی خسروشاهی به مناسبت بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اوایل آذرماه رونمایی می‌شود.
وی هم‌چنین گفت:‌ رونمایی از کتاب عربی «اسلامی بودن قدرت و انسانی بودن سیاستمداران از دیدگاه امام خمینی(ره)» با عنوان «اسلمه السلطه و انسنه الساسه فی فکر امام خمینی (ره)» که به قلم محمدرضا وصفی به زبان عربی در نمایندگی انتشارات در نجف منتشر شده است‌، نیز در یکی از دانشگاه‌های کشور عراق طی مراسمی رونمایی خواهد شد.


خبرگزاری تسنیم