همه وزیران اسراییلی باید به جهنم بروند


1366 بازدید

همه وزیران اسراییلی باید به جهنم بروند

آنها (وزیران اسراییلی) باید در آتش جهنم بسوزند و زجر بکشند و بصورت کامل از زمین قلع قمع شوند، آرزو می کنم که نام و یاد آنها از تاریخ محو شود.

بگزارش خبرگزاری قدس(قدسنا) بنقل از روزنامه اسراییل هیوم، اظهارات اخیر "خاخام آهارون لیب اشتینمن" رهبر ارتدوکس حریدی ها درخصوص لایحه خدمت حریدی ها در ارتش رژیم صهیوینستی که هفته قبل تصویب شد خشم مقامات صهیونیستی را برانگیخته است و موجب جنجالی شده که به نظر می رسد باعث شعله ور شدن تنش ها بین حزب حریدی و سکولار شود.

اسراییل هیوم پنجشنبه بیانیه اشتینمن را درباره حکومت و مقامات رژیم صهیونیستی منتشر کرد که در آن نوشته بود، خداوند به ما کمک کند، آنها (وزیران اسراییلی) باید در آتش جهنم بسوزند و زجر بکشند و بصورت کامل از زمین قلع قمع شوند، آرزو می کنم که نام و یاد آنها از تاریخ محو شود.

وکیل یاروم شفتل نیز به بیانیه روز پنجشنبه اشتینمن پاسخ داد و گفت، اشتینمن هیچ چیز از تاریخ یاد نگرفته است و راه نادرست مخالفان موجودیت یهود را در پیش گرفته است.

این پاسخ باعث خشم نمایندگان حریدی پارلمان رژیم صهیونیستی شد.

شفتل نیز از همان جملات بیانیه استفاده کرد و جواب داد، آرزو دارم که نام و یاد خاخام اشتینمن از تاریخ محو شود. تو باعث ننگ تورات هستی، تو فردی خوار و حقیر هستی، تو هیچ چیز از تاریخ یاد نگرفتی و همان راه پلید، خوار، فاسد و منفور مخالفان حیات یهود در سرزمین های اشغالی را دنبال می کنی.

این واکنش شفتل جنجالی را در حزب حریدی به پا کرده است. "عاریه دری" رئیس حزب شاس در این باره گفته است که حرف های شفتل بسیار زننده و تحقیرکننده است و او باید از تمامی سمت هایش خلع شود.

مناچم الیزر موسی رئیس جناح متحده تورات یهودیت نیز شفتل را فردی خام نامید که از مرز حد و حدودش عبور کرده است


قدسنا