02 اسفند 1392

محو کامل "اسرائیل" از شبکه اینترنت


محو کامل

گروهی از هکرهای غزه تلاش دارند برغم همه مشکلات موجود با نفوذ در سرورهای اصلی شرکت های توزیع کننده اینترنت رژیم اسرائیل، این رژیم را به طور کلی از شبکه بین المللی اینترنت محو نمایند.

به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا)خبرگزاری فلسطینی "صفا" در مصاحبه ای با یک گروه ازهکرها درغزه نوشت:این گروه تلاش می کند باهمکاری گروه دیگری ازهکرها درسایر کشورها با نفوذ درسروروهای شرکت های تامین کننده اینترنت رژیم صهیونیستی، ارتباط این رژیم را با جامعه جهانی قطع کنند. این هکرها برغم مشکلات فراوان اینترنت درغزه از جمله پایین بودن سرعت و قطع مکرر برق بارها توانسته اند نتایج مهمی دراین زمینخ بدست بیاورند.

این گروه تلاش دارد با همکاری گروهی از هکرهای بین المللی با قطع کامل خدمات اینترنت در سرزمین های اشغالی، بسیاری ازفعالیت های اقتصادی، امنیتی و آموزشی اسرائیل را فلج کنند.

(ع ـ ا) یکی ازاعضای این گروه در اینباره می گوید: مدتی پیش توانستیم وارد سرورهای شرکت هائی که خدمات اینترنتی در اختیار مشترکان اسرائیلی قرار می دهند بشویم، اما بدلیل باخبر شدن مسولان امنیتی این شبکه ها وتغییر سریع تمام رمزها (پسوردها)نتوانستیم به تمامی اهداف خود دست یابیم.

وی تاکید کرد:هکرهای فلسطینی با هدف ضربه زدن به رژیم صهیونیستی در زمینه قطع اینترنت، پایگاه های مهم ارتش،بانک ها، شرکت های هواپیمائی، کارت های اعتباری و...ادامه دارد.

این هکر درادامه با اشاره به نبود تکنولوژی و خدمات مناسبت در زمینه جنگ سایبری و الکترونیکی در غزه برای کمک به آنها علیه اهداف مورد نظر صهیونیستی خاطر نشان کرد: ما برای جبران ناتوانیهای خود دراین زمینه از هکرهای بین المللی حامی ملت فلسطین استفاده می کنیم.

وی افزود:موفقیتهایی درزمینه جنگ سایبری با رژیم صهیونیستی که تل آویو همواره از انتشار بخش مهمی از آنها جلوگیری میکند وبرغم بهره مندی حوزه سایبری رژیم صهیونیستی از تدابیر امنیتی بسیار قوی دست پیدا کرده ایم. این هکر فلسطینی تصریح کرد:این گروه وابسته به هیچیک از گروههای مقاومت درغزه یا خارج ازفلسطین نیست وبصورت مستقل برای حذف رژیم صهیونیستی ازاینترنت مبارزه میکند.

این فعال سایبری همچنین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به محض آگاهی از حملات سایبری علیه خود ضد حملاتی را علیه گروههای مهاجم شروع می کند از افزایش گروه های سایبری رژیم اشغالگر صهیونیستی برای مقابله با حملات خارجی خبر داد. بگفته برخی از پایگاه های جهانی فعال درزمینه آمار پایگاههای هک شده از زمان تاسیس گروه هکرهای غزه تا کنون 1968 سایت اسرائیلی توسط این گروه هک شده است.

سایتهای پارلمان رژیم صهیونستی، حزب کادیما، روزنامه "جی اس اس نیوز"، پایگاه "قو کادیما"، روزنامه هآرتص، سایت یولی ادلشتاین یکی از وزرای کابینه اسرائیل، سایت میخائیل ایتان، سایت اسرائیلی فعال در زمینه توهین به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام صل الله علیه وآله وسلم وچندین سایت مهم دیگر اسرائیلی از جمله مهمترین سایت هائی است که تاکنون توسط گروه یادشده هک شده است.

"حسن قنوع" استاد دانشگاه اسلامی غزه و متخصص در زمینه بخش امنیت شبکه ضمن تاکید بر اهمیت کمک به هکرهای غزه جهت انجام موفقیت آمیز حملات خود علیه رژیم صهیونیستی تصریح کرد: تاثیر حمله های هکرها در بعد روانی علیه اسرائیلی ها بدلیل ترس آنها از فاش شدن اسرارشان بیشتر از زیان های اقتصادی اهمیت دارد.

"ناجی البطه" متخصص در امور داخلی رژیم اسرائیل هم در خصوص حملات سایبری گروه هکرهای غزه می گوید: با توجه به اینکه این رژیم خود را قله تکنولوژی در زمینه سایبری در منطقه خاورمیانه می داند، موفقیت های این گروه اهمیت ویژه ای دارد.

وی تاکید کرد:درصورتیکه این حملات علیه سایت های اقتصادی، بورس و فرودگاه های اسرائیل ادامه یابد، زیان های آنها از بعد روانی فراتر خواهد رفت و خسارت های اقتصادی سنگینی بربخش های اقتصادی حیاتی صهیونیستی وارد خواهد کرد.

این کارشناس حوزه فن آوری اطلاعات همچنین به گروههائی که تلاش دارند در زمینه سایبری علیه رژیم صهیونیستی فعالیت کنند توصیه کرد:تا در دام ترفندهای این رژیم برای به بیراهه کشاندن و خنثی سازی فعالیت آنها نیافتند. البطه افزود: رژیم اسرائیل در این میان اطلاعات گمراه کننده ای برای فریب هکرها و منحرف کردن فعالیت آنها جهت عدم ضربه زدن به اهداف سایبری مهم خود منتشر می کند که هکرها نباید گول این نقشه ها را بخورند.

این کارشناس تاکید کرد افزایش نگرانی رژیم صهیونیستی بدلیل حملات سایبری علیه این رژیم، موجب شده تا رژیم اشغالگر، گروه ویژه ای بنام "رام" جهت مبارزه با اصطلاحا "تروریسمهای اینترنتی" تشکیل دهد.


قدسنا