21 اردیبهشت 1393

بهائیت مدعی است عصر اسلام به پایان رسیده است


بهائیت مدعی است عصر اسلام به پایان رسیده است

حجت الاسلام علیرضا روزبهانی از اساتید حوزه علمیه قم در برنامه شب آسمانی شبکه قرآن و معارف سیما،اظهار کرد: بهاییت که ما آن را به عنوان دین نمی‌شناسیم رهبرانی دارد که ادعاهای بسیار سستی دارند این‌ها نه تنها هیچ اجتنابی از طاغوت ندارند بلکه زیر نظام سلطه بوده و با طاغوت سازگار هستند و در حقیقت در لشگریان آن‌ها قرار دارند.

وی تأکید کرد: رهبران و بزرگان بهاییت نه تنها دستشان در کاسه استعمار است بلکه سر در آبشخورهای فراوانی دارند آن‌ها انتظار دارند در مسیر منحرف حرکت کنند و دیگران هیچ عکس العملی از خود نشان ندهند.

این کارشناس فرق در ادامه گفت: احکام و آموزه‌های آن ها بسیار ناکارآمد است من خجالت می کشم که این موضوع را در مقابل دوربین شبکه مقدس قرآن بیان کنم اما علی محمد شیرازی می گوید شیر الاغ نخورید و سوار بر گاو نشوید و فکر می کند که این‌ها مشکلات مردم هستند.

حجت السلام روزبهانی با بیان این مطلب که ما از وجود روایات و بنابر جوامع روایی به وجود نازنین امام زمان(عج)و خصوصیاتشان رسیده‌ایم،گفت: این‌ها گاهی حرف‌هایی می زنند که غیرت دینی‌مان تحریک می شود مثلا ادعا دارند که ما منتظریم که امام زمان(عج) از چاه بیرون بیایند و یا منتظر امامی هستیم که می‌آید و مردم را می کشد درحالی که این‌ها دروغ محض می‌باشد، ما منتظر امام زمانی هستیم که بر روی ظالمان و ستمگران شمشیر می‌کشد.

وی تصریح کرد: ما معتقد هستیم که امام زمان ابواب مسدود علم بر بشر را می‌گشاید اما یکی از مسلمات حرف‌های علی محمد شیرازی که ادعای امام زمانی داشته این است که باید کتاب‌ها سوزانده شود، در حقیقت بهاییت همه چیز را به بازی گرفته است.

مدیر گروه فرق انحرافی مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم،اضافه کرد: علی محمد شیرازی همان کسی است که در ابتدا خود را به عنوان مسلمان معرفی کرد او در ابتدا با عنوان مسلمان وارد میدان می شود و مطالبی در کتاب صحیفه عدلیه صفحه5،6 بیان می کند که کاملا بر اساس عقاید اسلامی است.

وی ادامه داد: علی محمد شیرازی حتی در صفحه 27 همین کتاب نام ائمه را بیان می کند و حتی به نام امام زمان(عج) نیز اعتراف می کند، در صفحه 27 نام حضرت زهرا را نیز جز دوازده امام می داند و این ناشی از جهلی است که وی با خود به همراه دارد.

حجت الاسلام روزبهانی در ادامه تأکید کرد: وی بعد از مرگ استادش وی به ناگهان ادعای بابیت امام زمان می کند تفسیر سوره یوسف را نیز طوری انجام می دهد که بتواند آن را به شکل قرآن سوره سوره درآورد کسانی که او را می شناختند از جمله کریم خان کرمانی گفتند که شواهد نشان می دهد که او قصد نبوت را دارد.

وی تصریح کرد: علی محمد شیرازی بعد از ادعای بابیت، ادعای امام زمانی پس از آن ادعای نبوت و سپس ادعای خدایی کرد، و بعد که نتوانست ادعایش را ثابت کند توبه نامه‌ای نوشت.

این استاد حوزه علمیه در پایان خاطرنشان کرد: بهاییت بسیار تلاش می کند که بگوید چنین توبه‌ نامه‌ای  وجود ندارد اما این توبه نامه در کتابخانه مجلس شورای اسلامی است و علی رغم تلاش بهاییت برای از بین بردنش از جمله سوزاندن بخشی که توبه نامه در آن وجود دارد نتوانستند کاری از پیش ببرند.


تسنیم